loading

HYSTER SERVİS HİZMETİ HEP YANINIZDA

Hyster Türkiye’de TSM Global güvencesi ve 7/24 Servis hizmeti ile birlikte sunulmaktadır. TSM Global aracılığı ile güçlü bir stok yapısına sahip olduğumuz için, hizmet verdiğimiz Hyster müşterilerine zamanında ve uygun koşullarda Yedek Parça ve Servis Hizmetleri sunabiliyoruz. Orijinal yedek parça kullanmanın önemini bildiğimiz ve zamanında çözüm üretebildigimiz için sadece Hyster markasının orijinal yedek parçalarını tedarik etmekteyiz. Bu sayede hem müşterimiz sahip olduğu makinasını yüksek değeri ile koruyabilmekte hem de garanti şartları devam edebilmektedir.

YAYGIN SERVİS AĞI, ORİJİNAL PARÇA, 7/24 SERVİS HİZMETİ:

TSM Global, Türkiye’de bir çok noktada bulunan bölge müdürlükleri ve yetkili servis ve yedek parça merkezleri aracılığı ile servis hizmeti ve uygun fiyatlı yedek parça hizmeti vermektedir.

Yetkili servis noktalarımız için web sitemizdeki “Bayi” bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Makinanıza uygun olarak dizayn edilmiş orijinal yedek parçalar ile işte kalma süresi artmakta ve yakıt tasarrufu sağlanabilmektedir.

Orijinal filtre ve sarf malzemeler ile makinanızın performansını TSM Global Yetkili Servislerinde yaptıracağınız bakımlar ile sağlayabilirsiniz.

Kullanacağınız her orjinal malzeme ile tasarruf sağlarsınız, bu nedenle bakımlarınızda orijinal yedek parça kullanmaya özen gösteriniz.