loading

HYSTER markası güven ve sağlamlık ile eş anlamlı hale gelmiştir. Hyster, operatör ergonomisi, uzun bakım aralıkları, düşük arıza oranı, düşük maliyetli kullanımı ile kesintisiz ve optimum maliyet ile hizmet arayanların tam aradığı markadır.

TSM Global olarak orijinal yedek parça kullanımının önemini bildiğimiz için güçlü bir stok tutuyor ve zamanında çözüm üretebiliyoruz. Böylece Hyster kullanıcıları makinelerinin değerini her zaman yüksek tutabiliyorlar ve işte kalma sürelerini artırıyorlar.

TSM Global olarak önemli bir hacimde stok tutuyoruz. Bunun iki nedeni var : birincisi, müşterilerimize parça ve servis tedarikini en hızlı şekilde yapabilmek, ikincisi, müşterilerimize taahhüt ettiğimiz kaliteden asla taviz vermemek. Forklift parçasi olarak 4500 farklı parça stoklarımızda bulunmaktadir. Stoklarımızı tutarken Hyster ’in az arıza yapması ve servis ihtiyaç aralıklarının oldukça uzun olması hem bizim hem de müşterilerimizin işini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca yılların birikimi ile Hyster’in çok düşük olan arıza istatistikleri sayesinde en kritik ve en önemli yedek parçaları stoklayarak stok maliyetimizi minimumda tutuyoruz. Bu sizlere daha ekonomik hizmet vermemizi de sağlıyor.

MÜŞTERİLERİMİZE

Forkliftlerde orijinal parça kullanimi son derece önemlidir. Orijinal parça kullanmak uzun vadede maliyetlerinizi azaltır. Forkliftlerinizi korur ve yüksek performansta sorunsuz çalışmasını sağlar ve iş gücü kaybınıza engel olur. Hyster orijinal yedek parçalara tüm Türkiye’de bayilerimiz vasıtasıyla uygun fiyatlarda hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.