loading

Web sitesinin kullanim kosullari

Bu sayfa (ihtiva ettigi belgelerle birlikte), bir misafir veya kayitli bir kullanici olarak size Hyster web sitesini kullanma hakki veren kullanim kosullarindan bahsetmektedir. Lütfen siteyi kullanmaya baslamadan önce bu kullanim kosullarini dikkatli sekilde okuyun. Sitemizi kullanarak, bu kullanim kosullarini kabul etmis ve bunlara uymayi kabul etmis olursunuz. Eger bu kullanim kosullarini kabul etmiyorsaniz, lütfen sitemizi kullanmaktan kaçinin.

Hakkimizda bilgi

Hyster, Hyster-Yale Materials Handling Limited ("Biz") tarafindan yürütülen bir sitedir. 02636775 sirket numarasi ile Ingiltere ve Wales'de kayitli bulunmaktayiz ve kayitli ofis ve ana ticaret adresimiz asagidadir:
Flagship House,
Reading Road North,
Fleet, Hampshire
GU51 4WD

Sitemize erisim

Sitemize erisime geçici olarak izin verilir ve haber vermeksizin sitemizde sagladigimiz hizmetten geri çekilme veya siteyi degistirme hakkini sakli tutariz (asagiya bakin). Herhangi bir nedenle sitemiz herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre boyunca kullanilabilir durumda degilse, sorumluluk kabul etmeyecegiz.

Zaman zaman, sitemizin bazi bölümlerine, ya da tüm siteye kayitli kullanicilarin erisimi kisitlayabiliriz.

Sitemizi kullanmak için kabul edilen Hyster kullanim politikasi hükümlerine uymak zorundasiniz.

Güvenlik prosedürlerinizin bir parçasi olarak bir kullanici kimlik kodu, sifre veya diger herhangi bir bilgi seçer veya saglanirsaniz, bu bilgilere gizli bilgiler seklinde davranmali ve üçüncü taraflarla paylasmamalisiniz. Bu kullanim kosullarinin hükümlerinden herhangi birinin yerine getirememesi durumunda, ister sizin ister bizim tarafimizca seçilsin, herhangi bir kullanici kimlik kodu veya sifresini, herhangi bir zaman, engelleme hakkini sakli tutariz.

Sitemize ulasmaniz için gerekli tüm düzenlemeleri yapmak sizin sorumlulugunuzdadir. Sizin internet baglantiniz yoluyla sitemize giren tüm kisilerin bu kosullarin farkinda olmasini ve onlara uymasini saglamak sizin sorumlulugunuzdadir.

Fikri mülkiyet haklari

Sitemizde bulunan tüm fikri mülkiyet haklarinin sahibiyiz ve yayinlanan materyallerin lisansi bize aittir. Bu çalismalar dünya çapinda telif hakki yasalari ve anlasmalari ile korunmaktadir. Tüm bu tür haklari saklidir.

Kisisel referans olarak sitemizde bulunan herhangi bir sayfanin (sayfalarin) bir kopyasini yazdirabilirsiniz ve içerikleri ile birlikte indirebilirsiniz; ayrica sitemizde yayinlanan materyaller için organizasyonlar içerisinde baskalarinin dikkatini çekebilirsiniz.

Yazdirmis veya herhangi bir yolla indirmis oldugunuz herhangi bir malzemenin kagitlarini veya dijital kopyalarini degistirmemelisiniz, ayrica ilgili metin içerisinde herhangi ayri bir resim, fotograf, video ya da ses dizileri ya da herhangi bir grafik kullanmamalisiniz.

Sitemizde materyallerin yazari durumumuz (ve tanimli olarak katkida bulunan) her zaman oldugu gibi kabul edilmelidir.

Bizden veya lisans saglayicimizdan bir lisans edinmeden ticari amaçla sitemizdeki malzemelerin herhangi birini kullanmamalisiniz.

Sitemizdeki bu kullanim kosullarini ihlal ederek herhangi bir bölümünü yazdirir, kopyalar veya indirseniz, sitemizi kullanma hakkiniz derhal sona erecek ve bizim seçimimize bagli olarak, islem yaptiginiz herhangi bir malzemenin kopyasini iade etmeniz veya imha etmeniz gerekir.

Bilgilere dayanarak yayinlanmistir

Sitemizde yayinlanan açiklama ve diger malzemeler, güven amaçli tavsiye nitelikli seviyede amaçlanmamistir. Bu nedenle, sitemizin bir ziyaretçisi veya içerigi hakkinda bilgi verilen herhangi bir kisi tarafindan bu tür malzemelerin bagliliga dair ortaya konulmasindan dogan herhangi bir yükümlülük ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Sitemiz düzenli olarak degismektedir

Sitemizi düzenli olarak degistirme amacindayiz ve içerik herhangi bir zaman degisebilir. Ihtiyaç duymamiz halinde, sitemize erisimi durdurabilir veya belirsiz süreli olarak sitemizi kapatabiliriz. Sitemizdeki materyallerin herhangi biri herhangi bir zamanda güncel olmayabilir ve bu tür malzemeleri güncelleme sorumlulugumuz yoktur.

Yükümlülügümüz

Sitemizde gösterilen materyaller herhangi bir taahhüt, kosul veya dogruluguna dair yetkiler olmadan saglanmaktadir. Yasalarin izin verdigi ölçüde, biz, sirketimizin diger grup üyeleri ve bize bagli üçüncü kisiler sunlari hariç tutmaktayiz:

Tüzük, genel hukuk veya sermaye kanun tarafindan aksi belirtilmedigi takdirde tüm kosullar, taahhütler ve diger sartlar.

Herhangi bir kullanici tarafindan sitemizle veya sitemizle ilgili kullanimla baglantili, kullanim yetersizligi veya sitemizin kullanimindan sonuçlanan, herhangi bir web sitesi ve üzerine yayinlanan herhangi bir malzeme ile baglantili dogrudan, dolayli ya da sonuçta ortaya çikan kayip veya olusan zarar için herhangi bir yükümlülük sunlari içerir:

  • gelir veya kazanç kaybi;
  • is kaybi;
  • kar veya sözlesme kaybi;
  • öngörülen tasarruf kaybi;
  • veri kaybi;
  • itibar kaybi;
  • yönetimin veya ofisin zamaninin bosa harcanmasindan kaynaklanan kayip; ve

haksiz fiil (ihmal dahil), sözlesmenin ihlali veya öngörülebilmesi dahil sebeplerden kaynaklanan.

Bu, ihmalden kaynaklanan ölüm ya da yaralanma yükümlülügümüzü, ne temel bir konu olarak yalan veya yanlis beyan yükümlülügümüzü ne de mevcut yasalar altinda geçersiz kilinamaz veya sinirlandirilamaz diger yükümlülükleri etkilemez.

Hakkinizdaki bilgiler ve sitemize yaptiginiz ziyaretler

Sizinle ilgili bilgileri gizlilik politikasina uygun olarak isleme aliyoruz. Sitemizi kullanarak, bu isleme onay veriyor ve sizin tarafinizdan verilen tüm bilgilerin dogrulugunu taahhüt ediyorsunuz.

Sitemize materyallerin yüklenmesi

Sitemize malzeme yüklemenize izin veren bir özellikten her yararlanmak istediginiz veya sitenin diger kullanicilari ile temas kurmak istediginiz zaman, kabul edilen kullanim politikamizda belirtilen içerik standartlarina uymak zorundasiniz. Böyle bir katkinin bu standartlara uygun oldugunu taahhüt eder ve herhangi bir taahhüt ihlali için bize tazminat ödersiniz.

Sitemize yüklemis oldugunuz herhangi bir materyal gizli ve ticari olmayan materyal olarak kabul edilecektir ve herhangi bir amaç için bu tür malzemeleri kullanma, kopyalama, dagitma ve üçüncü sahislara ifsa etme hakkina sahip oluruz. Ayrica, fikri mülkiyet veya gizlilik haklari ihlal edilmesi ile ilgili olarak sitemizde sizin tarafinizdan yayinlanan veya yüklenen herhangi bir malzeme oldugunu iddia eden herhangi bir üçüncü tarafa kimliginizi ifsa etme hakkina sahibiz.

Sizin veya sitemizi kullanan herhangi diger bir kisi tarafindan yayinlanan herhangi bir malzemenin içerigi veya dogrulugu ile ilgili üçüncü sahislara karsi herhangi bir yükümlügümüz yoktur.

Tarafimizca kabul edilen kullanim politikamizda olusturulan içerik standartlarina uygun olmayan materyaller oldugunu düsündügümüzde sitemizde yapmis oldugunuz herhangi bir materyalin veya yayinin kaldirilmasi hakkini sakli tutariz.

Virüsler, korsanlik ve diger suçlar

Kötü niyetli ve teknolojik olarak zararli virüsler, trojanlar, solucanlar, yazilim bombalari veya diger materyalleri kasitli olarak göndererek sitemizi kötüye kullanamazsiniz. Sitemize, sitemizin depolandigi sunucuya veya sitemizle baglantili herhangi bir diger sunucuya, bilgisayara veya veritabanina yetkisiz giris yapmaya kalkismamalisiniz. Hizmeti engelleme saldirisi veya bir dagitik hizmet aksatma saldirisi yoluyla sitemize saldirmamalisiniz.

Ilgili emniyet makamlarina bu tür bir ihlali rapor edecegiz ve bu makamlarla kimliginizi ifsa etmek için isbirligi yapacagiz. Bu tür bir ihlal durumunda, sitemizi kullanma hakkiniz derhal sona erecektir.

Sitemizi kullaniminizdan ya da içerisinde veya baglantili herhangi bir sitede yayinlanan herhangi bir malzemeyi indirmenizden kaynaklanan; bilgisayar donaniminizi, bilgisayar programlarinizi, veri veya diger mülkiyet malzemelerinize nüfuz edebilecek, hizmeti engelleme saldirisi, virüsler veya diger teknolojik olarak zararli malzemelerden kaynaklanan herhangi bir kayip veya zarardan sorumlu degiliz.

Sitemize baglanti

Adil, yasal ve bizim itibarimiza zarar vermeyecek veya bundan avantaj saglamayacak durumlara uymaniz kosuluyla sitemize baglanabilirsiniz, bizim tarafimizdan desteklenmeyen herhangi bir kurulusun tavsiye edilmesi, onaylanmasi veya desteklenmesi ile herhangi bir sey paylasmamalisiniz.

Size ait olmayan herhangi bir siteden bir baglanti kurmamalisiniz.

Sitemiz baska bir sitede çerçevelenmis olmamalidir, ne de ana sayfa disinda sitemizin herhangi bir yerine bir baglanti olusturamazsiniz. Bildiri yapmaksizin baglanti iznini geri çekme hakkimiz saklidir. Baglaniyor oldugunuz web sitesi, kabul edilen kullanim politikamizda belirtilen içerik standartlarina her bakimdan uygun olmalidir.

Yukarida belirtilenlerin disinda sitemizde herhangi bir materyalden yararlanmak isterseniz, lütfen infoeurope@hyster.comadresi üzerinden talebinizi belirtin.

Sitemizden baglantilar

Sitemizin baska siteler veya üçüncü taraf tarafindan saglanan kaynaklari içeren bölümlerde, bu baglantilar yalnizca bilgi için verilmektedir. Bu sitelerin veya kaynaklarin içerikleri üzerinde herhangi bir kontrolümüz yoktur ve sizin kullaniminizdan kaynaklanan herhangi bir kayip veya zarar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yargi ve geçerli yasa

Ingiltere mahkemeleri, ikamet ettiginiz ülkenizdeki veya diger ilgili ülkedeki bu kosullarin ihlali için size karsi dava açma hakkini sakli tutmamiza ragmen sitemize yapmis oldugunuz ziyaretten dogan veya bununla ilgili herhangi bir iddia üzerinde münhasir yargi yetkisine sahip olacaktir.

Bu kullanim kosullari ve onlarin haricinde veya onlarla ilgili iddialar veya iddiaya veya olusuma itirazlar (sözlesme disi anlasmazliklar ve iddialar dahil), Ingiltere Wales yasalari uyarinca olusturulmakta ve onlar tarafindan yönetilmektedir.

Ticari markalar

Hyster®, Yale® ve UTILEV® isimleri, tasarimlari, logolari ve ilgili markalari, kayitli ticari markalaridir veya Hyster-Yale Group, Inc. ticari markalari, bagli veya yan kuruluslari ya da bu markalarin diger sahipleridir. Tüm haklari saklidir.

Degisimler

Herhangi bir zamanda bu sayfada degisiklik yaparak bu kullanim kosullarini degistirilebiliriz. Size baglayici olarak, yaptigimiz degisiklikleri dikkate almak için sayfayi zaman zaman kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu kullanim kosullarinda yer alan hükümlerinin bazilari ayrica hükümler veya sitemizde baska bir yerde yayinlanan duyurular tarafindan geçersiz kilinabilir.

Endiseleriniz

Sitemizde yer alan materyal hakkinda herhangi bir endise duydugunuzda, lütfen infoeurope@hyster.com üzerinden irtibat kurun

Sitemizi ziyaret ettiginiz için tesekkür ederiz.