Previous slide
Next slide

3 TEKERLİ ELEKTRİKLİ FORKLİFT

HAFİF VE ORTA İŞ UYGULAMALARI

MODEL

A1.3-1.5XNT

KAPASİTE

1300-1500 KG

Kapalı alanlarda performans gösterecek şekilde tasarlanan A1.3-1.5XNT, ekonomik tasarımı sayesinde bütçenizi zorlamadan etkileyici güç ve güvenilirlik sunar.

 

  • Güçlü şasi yapısı
  • Verimli kullanım
  • Operatör dostu tasarım
  • Düşük sahip olma maliyeti
  • Uzun servis ömrü

ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ

En dar alanlarda manevra yapmak, kamyonları en verimli şekilde yüklemek ve boşaltmak, konteyner ve depolardaki paletleri taşımak için tasarlanmıştır.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

BU KOMPAKT, 24V, ARKADAN ÇEKİŞLİ FORKLİFT, DAR UYGULAMALARDA GEREKEN EKONOMİYİ, PERFORMANSI, MANEVRA KABİLİYETİNİ VE GÜVENİLİRLİĞİ SAĞLAR

SINIFINDA SUNDUĞUMUZ EN KOMPAKT FORKLİFT

Bu kompakt, 24V, arkadan çekişli forklift, dar uygulamalarda gereken ekonomiyi, performansı, manevra kabiliyetini ve güvenilirliği sağlar. 

Hem düşük satın alma maliyeti hem de düşük işletme maliyetiyle A1.3-1.5XNT, aşağıdakileri sağlayan ekonomik bir forklifttir: Sıkı depo operasyonlarında veya konteynırların ve kamyonların boşaltılmasında güçlü sonuçlar verir.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.