GÜÇLÜ BİR ORTAK OLARAK İNŞA EDİLEN CESUR BİR İTİBAR

Bunu ödül almak için yapmıyoruz ama tanınmak güzel bir duygu. Sürdürülebilir çözümlerinden yoğun endüstrilere yönelik yenilikçi tasarımlara kadar çoğu zaman çalışmalarımızla tanınıyoruz.

MHPN okuyucuların yılın seçiçi ürünü

2022, 2021, 2020, 2019 
Her yıl, bir dizi farklı kategoriden sektör lideri ürünler, Material Handling Product News ve MaterialHandling247.com okuyucuları tarafından oylanıyor. Son zamanlarda okuyucular, son derece yapılandırılabilir A Serisi platformunun ilk modelleri olan Hyster® H40-70A’yı ergonomi ve güvenlik kategorisinde en iyi ürün olarak ve entegre bir lityum iyon olan Hyster® J230-360XD36/48’i seçti. 36.000 pound kapasiteli forklift, forkliftler ve aksesuarlar kategorisinde en üst sırada yer alıyor.

MÜKEMMELLİK İÇİN ARCHIES ÖDÜLLERİ (İngiltere MALZEME TAŞIMA DERNEĞİ)

2022
Birleşik Krallık Malzeme Taşıma Birliği (UKMHA) her yıl yenilik yapmak, standartları yükseltmek ve operatörlerin daha etkili ve güvenli çalışmasına yardımcı olmak için çok şey yapan şirketleri, ekipleri ve bireyleri ödüllendiriyor. Son zamanlarda Hyster® H2.0-3.5A Avrupa A Serisi forkliftler, operatör konforunu ve üretkenliğini, olağanüstü yukarı görüş açısı ve geniş çalışma alanıyla takdir ederek, operatörlere büyük hareket özgürlüğü sağlayarak Ergonomi kategorisini kazandı.

SDCE ÜST TEDARİK ZİNCİRİ PROJELERİ

2022, 2021, 2020

Tedarik ve Talep Zinciri Yönetici En İyi Tedarik Zinciri Projeleri listesi, sektördeki tüm oyunculara nihai değer sağlayan başarılı ve yenilikçi projeleri içerir. Hyster, bir müşterinin artan konteyner hacimlerini Hyster ReachStacker filosuyla yönetmesine yardımcı olarak 2022 listesinde bir yer kazandı ve bu da onların konteynerleri eskisinden daha yüksek istiflemelerine olanak sağladı.

INBOUND LOJİSTİK İLK 75 YEŞİL TEDARİK ZİNCİRİ PROJESİ (G75)

2022, 2021, 2020

Inbound Logistics her yıl, sosyal ve çevre dostu operasyonlarla sürdürülebilir küresel tedarik zincirini sürdürme konusunda daha da ileri giden 75 şirketin yer aldığı özenle seçilmiş bir liste yayınlıyor. Hyster, tarihsel olarak içten yanmalı motorlara bağlı olan ağır hizmet uygulamalarına alternatif güç seçenekleri sunma çalışmaları nedeniyle 2022’de G75 arasında tanındı.

İYİ TASARIM ÖDÜLÜ

2021, 2020, 2019, 2016, 2015

Chicago Athenaeum, rekabetçi ve yenilikçi ürünlerle sınırları zorlayan imalat ürünlerini ve endüstri liderlerini takdir etmek ve onurlandırmak için 70 yılını harcamıştır. Hyster, 2021’de Hyster® J155-190XNL için İYİ TASARIM Ödülü’nü aldı.

YILIN TESİS MÜHENDİSLİĞİ ÜRÜNÜ

2020, 2015

Plant Engineering, 33 yıldır imalat ve imalat dışı sektörlerdeki yeni ürünleri Yılın Ürünü Ödülüyle takdir ediyor. 2020 yılında Hyster, tamamen entegre, yerden tasarruf sağlayan, lityum iyon akü etrafında tasarlanmış denge ağırlıklı bir forklift olarak yenilikçiliğin ön saflarında yer alan bir seri olan Hyster® J50-60XNL ile malzeme taşıma sistemleri kategorisinde finalist seçildi.

ULUSLARARASI INTRALOJİSTİK VE YILIN FORKLIFTi (IFOY)

2020

IFOY Ödülü, yılın en iyi intralojistik ürünleri ve sistem çözümlerini ödüllendirmek amacıyla veriliyor. 2020 yılında, entegre lityum iyon gücüne sahip Hyster J60XNL, IFOY ödülü için finalist seçildi ve tam entegre lityum iyon akü paketi etrafında tasarlanan ilk denge ağırlıklı forklift olarak yeni bir çığır açtı.

GIDA LOJİSTİĞİ FL100+ EN İYİ YAZILIM VE TEKNOLOJİ SAĞLAYICILARI

2020

Food Logistics, FL100+ listesinde yiyecek ve içecek tedarik zincirinin benzersiz zorluklarına çözüm bulmaya yönelik ürünlerde uzmanlaşmış yazılım ve teknoloji şirketlerini içerir. Hyster, 2020 yılında kablosuz varlık yönetimi teknolojisi, alternatif güç çözümleri ve eksiksiz forklift serisiyle tanındı.

GIDA LOJİSTİĞİ EN İYİ YEŞİL SAĞLAYICILAR

2021, 2020

Gıda Lojistiğinin En İyi Yeşil Sağlayıcıları, müşterilerine ve kendi operasyonlarına sürdürülebilirliği teşvik etmenin yeni yollarını bulan şirketleri öne çıkarıyor. Hyster, hidrojen yakıt hücresi ürünleriyle En İyi Yeşil Sağlayıcı olarak tanındı.

SDCE YEŞİL TEDARİK ZİNCİRİ ÖDÜLÜ

2021, 2020

SDCE Yeşil Tedarik Zinciri Ödülü’nü alan şirketler ve sektör liderleri, tedarik zincirlerini daha çevre dostu hale getirmeyi hedef haline getirdi. Hyster, 2021 yılında yüksek kapasiteli forkliftlerin elektrikli hale getirilmesi nedeniyle bu ödülü aldı.

KALİFORNİYA İKLİM YATIRIMLARI (CCI) HİBESİ

2018

Kaliforniya eyaletinin iklim değişikliğiyle mücadele üst sınır ve ticaret programı olan CCI’nın bir parçası olan Kaliforniya Hava Kaynakları Kurulu (CARB) tarafından verilen fon, Hyster ve ortaklarının kullanım için sıfır emisyonlu bir konteyner taşıyıcı geliştirmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Los Angeles Limanı.

ENERGY MANAGER BUGÜN YILIN ÜRÜNÜ

2015

Energy Manager Today Yılın Ürünü Ödülü yarışması, çeşitli endüstrilerde enerji yönetiminde kaydedilen ilerlemeleri takdir ediyor ve onurlandırıyor. Ödüller, her alanda yenilikçiliği, verimliliği, güvenilirliği ve karlılığa genel katkıyı gösteren başarıları kutlamak için tasarlandı. Hyster, 2015 yılında şirketin Hyster® Variable Power Technology™ özelliğine sahip PSI endüstriyel forklift motorları için malzeme taşıma kategorisinde ödül aldı.

BİLİNMESİ GEREKEN SDCE AVANTAJLARI

2015

SDCE Bilinecek Profesyoneller ödülü, başarıları sektördeki diğer liderler için bir yol haritası sunan deneyimli uzmanlara veriliyor. 2015 yılında Hyster’ın Big Trucks, Amerika Kıtası Başkanı Brett Schemerhorn bu onuru aldı.

ÜSTÜN TEDARİKÇİ TEŞVİK PROGRAMI (SSIP)

2015

Savunma Bakanlığı’nın Üstün Tedarikçi Teşvik Programı (SSIP) kapsamında Savunma Lojistik Ajansı (DLA) tarafından verilen bu onur, bakanlığın en iyi performans gösteren tedarik yüklenicilerini ödüllendiriyor. 2015 yılında gümüş seviyede üstün tedarikçi seçildik.