Previous slide
Next slide

3 TEKERLİ ELEKTRİKLİ FORKLİFT

HAFİF VE ORTA İŞ UYGULAMALARI

MODEL

J1.5-2.0 XNT

KAPASİTE

1500-2000 KG

Enerji tasarrufludur ve üretkenlik veya güvenilirlikten ödün vermeden maliyetleri düşürmek için tasarlanmıştır.

 

  • Sağlam tasarım
  • Hassas kullanım
  • Operatör dostu tasarım
  • Araç Sistem Yöneticisi (VSM)
  • Daha az kesinti

ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ

İster depoda, ister lojistik merkezinde veya perakende ortamında günün her saatinde sürdürülebilir üretkenlik sunmak üzere tasarlanmıştır.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

J1.5-2.0XNT, SINIFINDA LİDER MANEVRA KABİLİYETİ, DÜŞÜK BAKIM GEREKSİNİMLERİ VE OPTİMUM ENERJİ TÜKETİMİ DENGESİ SUNAN, SAĞLAM, ENERJİ TASARRUFLU, ÜÇ TEKERLEKLİ, ELEKTRİKLİ, DENGE AĞIRLIKLI BİR FORKLİFTTİR.

PERFORMANSA BAĞLANIN.

J1.5-2.0XNT, sınıfında lider manevra kabiliyeti, düşük bakım gereksinimleri ve optimum enerji tüketimi dengesi sunan, sağlam, enerji tasarruflu, üç tekerlekli, elektrikli, denge ağırlıklı bir forklifttir.

Düşük işletme maliyeti sunmak üzere tasarlanan Hyster® J1.5-2.0XNT, yoğun ve zorlu iç ve dış mekan uygulamaları için uygundur.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.