Previous slide
Next slide

3 TEKERLİ ELEKTRİKLİ FORKLİFT

HAFİF HİZMET UYGULAMALARI

MODEL

J1.6-2.0UTT

KAPASİTE

1600-2000 KG

Güvenilir, basit ve uygun fiyatlı çözüm. Her zaman.

 

  • Operatör dostu
  • Bakımı kolay
  • Düşük sahip olma maliyeti
  • Yüksek görünürlüklü direk
  • Lityum iyon destekli

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Tanıdık bir otomotiv düzenine sahip bu karmaşık olmayan forkliftler, birçok farklı taşıma işleminin ihtiyaçlarına çok uygundur ve mükemmel manevra kabiliyeti, kontrol ve görünürlük sağlar.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

HYSTER® J1.6-2.0UTT ELEKTRİKLİ DENGE AĞIRLIKLI FORKLİFTLERİN KULLANIMI KOLAYDIR, BAKIMI KOLAYDIR VE HER FIRSATTA OLAĞANÜSTÜ GÜVENİLİRLİK SUNAR.

DOĞRU FORKLİFT. DOĞRU FİYAT. DOĞRU UYGULAMA.

Hyster® J1.6-2.0UTT elektrikli denge ağırlıklı forkliftlerin kullanımı kolaydır, bakımı kolaydır ve her fırsatta olağanüstü güvenilirlik sunar.

Kurşun asit ve lityum iyon akülerle, 6000 mm’ye kadar kaldırma yüksekliğiyle, 1.600 kg’dan 2.000 kg’a kadar kaldırma kapasiteleriyle, 16 km/saat’e kadar seyahat hızlarıyla ve bir dizi standart özellik ve seçenekle mevcuttur.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.