4 TEKERLİ ELEKTRİKLİ FORKLİFT

HAFİF VE ORTA İŞ UYGULAMALARI

MODEL

E1.6-2.0XN

KAPASİTE

1600 – 2000 KG

Son derece dayanıklı ve son derece güvenilir Hyster® E1.6-2.0XN serisi, kalite ve ergonomi açısından çok sayıda avantaj sunarak, onu dünyadaki en operatör dostu AC ile çalışan forkliftlerden biri haline getiriyor. Elektrikli forkliftlerde standardı belirleyerek genel işletme maliyetlerini azaltır ve üretkenliği en üst düzeye çıkarır. Bu, işi tamamlamak için her gün güvenebileceğiniz güçlü bir güçtür.

 

  • Üstün servis kolaylığı
  • Ergonomik dizayn
  • Düşük enerji tüketimi
  • Güvenilirlik
  • Performans modları

ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ

En zorlu iç ve dış mekan operasyonları için üretilmiştir.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

AC DESTEKLİ. OPERATÖR DOSTU

Hyster® E1.6-2.0XN serisi, daha fazla üretkenlik, daha düşük enerji tüketimi, gelişmiş güvenilirlik ve daha düşük bakım maliyetleri sunarak operasyon maliyetlerinizi düşürür.

En son teknolojiye sahip bileşenleri ve akıllı sistem tasarımını kullanan E1.6-2.0XN serisi, minimum aksama süresiyle çalışır ve en son üretim süreçleri ve teknikleri kullanılarak son teknolojiye sahip bir montaj hattında monte edilir.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.