4 TEKERLİ ELEKTRİKLİ FORKLİFT

AĞIR HİZMET UYGULAMALARI

MODEL

E4.0-5.5XN

KAPASİTE

4000-5500 KG

E4.0-5.5 XN serisi forkliftler, 5.500 kg’a kadar ağır kaldırma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirir, böylece operatörleriniz daha üretken olabilir ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz – tam da Hyster®’dan beklediğiniz gibi.

 

  • Arıza süresinin azalması
  • Düşük işletme maliyeti
  • Konfor için tasarlandı
  • Gelişmiş üretkenlik
  • Performans seçenekleri

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

İç mekanda kullanıma uygun olan bu dayanıklı elektrikli forklift serisi, otomotiv, kereste, metal, içecek, kağıt, şişeleme ve daha pek çok endüstride kullanım için idealdir.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

İŞ GÜNÜNÜZDEN DAHA FAZLASINI ELDE EDIN.

En son teknolojiye sahip bileşenleri ve akıllı sistem tasarımını kullanan E4.0-5.5 XN serisi, minimum aksama süresiyle çalışır ve en son üretim süreçleri ve teknikleri kullanılarak son teknolojiye sahip bir montaj hattında monte edilir.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.