4 TEKERLİ ELEKTRİKLİ FORKLİFT

AĞIR HİZMET UYGULAMALARI

MODEL

J4.0-5.5XN

KAPASİTE

4000-5500 KG

Düşük işletme maliyetine sahip sağlam, güçlü, yüksek kapasiteli elektrikli forkliftler.

 

  • Güçlü yapı ve kanıtlanmış bileşenler
  • Endüstri lideri hızlar
  • AC çekiş motorları
  • Araç Sistem Yöneticisi (VSM)
  • Uzun servis ömrü

ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun olan bu dayanıklı elektrikli forklift serisi, otomotiv, kereste, metal, içecek, kağıt, şişeleme ve daha birçok endüstrinin kullanımı için idealdir.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

BUZ GIBI PERFORMANSA SAHİP ELEKTRİKLİ BIR FORKLİFT.

Bu güçlü dört tekerlekli elektrikli denge ağırlıklı forkliftler özelleştirilebilir performans ayarları sayesinde mükemmel manevra kabiliyeti ve düşük işletme maliyeti sunar. Bu, enerji verimliliği ve performans arasında mükemmel bir denge sağlar.

Hem iç hem de dış mekanlarda çalışacak şekilde tasarlanan bu dayanıklı elektrikli forklift, metal, kereste, içecek, şişeleme, kağıt, kağıt hamuru ve otomotiv endüstrileri için düşük enerji tüketiminin yanı sıra buz benzeri performans sunuyor.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.