Previous slide
Next slide

İÇTEN YANMALI FORKLİFT PNÖMATİK LASTİK

ÖZEL HYSTER, SİZİN İÇİN ÜRETİLDİ

MODEL

H2.0-3.5A

KAPASİTE

2000-3500 KG

Kendi Hyster H2.0-3.5A forkliftinizi tasarlayarak,
operasyonunuza ve operatörlerinizin ihtiyaçlarına uygun konfor, maliyet ve performans avantajlarına sahip olursunuz. Ayrıca, ihtiyaç duymadığınız
özellikleri dahil etmediğiniz için bütçenize uygun bir malzeme taşıma çözümüne sahip olursunuz .

 

  • Olağanüstü görünürlük
  • Operatör Odaklı Tasarım
  • Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti
  • Yüksek Performans ve Verimlilik
  • Operatör Destek Teknolojisi
  • İsteğe Bağlı Dinamik Stabilite Sistemi (DSS)

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

– Otomobil ve Taşımacılık İmalatı
– İnşaat Malzemeleri
– Kimyasallar ve Plastik
– Gıda Dağıtımı
– Ev Merkezleri ve Diğer Dayanıklı Mallar
– Limanlar ve Terminaller (Intermodal/Konteyner Tersaneleri)

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

KESİNLİKLE HYSTER, SİZİN İÇİN TASARLANDI

İki operatörün aynı zorluklarla karşılaşmadığını biliyoruz. Yani size kendi ürettiğimiz bir forklifti sağlamak yerine ihtiyacınız olan forklifti yapıyoruz. Kesinlikle sizin için tasarlanmış Hyster.

SİZİN İÇİN YAPILDI

KONFOR, DÜŞÜK MALİYET VE PERFORMANS

AŞIRI ÇEVRE KOŞULLARI TESTİ

Hyster® A Serisi forkliftinize, tüm vardiya boyunca optimum konfor sağlayacak şekilde, çalışma yoğunluğunuza ve ortamınıza uygun kabin seçenekleriyle ince ayar yapın. Buna inanmak için deneyimlemeniz gerekir.

HYSTER A+ LOGIC SİZE VERİYOR

VERİMLİLİĞİ ARTTIRMAK

Düşük yaşam döngüsü maliyetiyle malları daha verimli ve uygun maliyetli bir şekilde taşıyın .

DÜŞÜK TCO

Esnek ve ölçeklenebilir ürün aileleri toplam sahip olma maliyetinizi düşürmenize yardımcı olur .

ARTIRILMIŞ GÜVENİLİRLİK

Bileşen ortaklığı, maliyetlerin azalması ve kalitenin artmasıyla küresel kaynak kullanımına yol açar .

DSS'DEN DAHA AZINA KABUL ETMEYİN

Malzeme taşıma endüstrisinde güvenlik kritik öneme sahiptir. Bu nedenle Hyster® Dinamik Stabilite Sistemini (DSS) A Serisi forkliftnize dahil etme seçeneğimiz var . Bakım gerektirmeyen DSS, devrilme olasılığını azaltmaya yardımcı olur ve çalışma koşullarını izleyerek ve potansiyel olarak güvenli olmayan koşullar tespit edildiğinde forkliftin işlevselliğini otomatik olarak sınırlandırarak operatörlere güvenli çalışma uygulamalarını hatırlatır.

 

 

 

Forkliftin virajlarda yana yatmasını azaltarak yanal dengeyi artırmaya yardımcı olur. Yenilikçi yönlendirme aksı tasarımı, düz olmayan yüzeylerde üstün hareket kabiliyeti sağlar. Sistem %100 bakım gerektirmez; kontrol cihazı, sensör veya kablolama gerektirmez.

Taşıyıcının yükseklik eşiğinin üzerine kaldırılması durumunda yükseltilmiş bir yükü taşırken forkliftin hızını sınırlar. Operatör, forklift ekranında görsel bir gösterge ve sesli bir uyarı alacaktır.

Taşıyıcı bir yük taşırken yükseklik eşiğinin üzerine kaldırıldığında eğim hızını ve ileri eğim aralığını sınırlar. Operatör, kamyon ekranında görsel bir gösterge ve sesli bir uyarı alacaktır.

Forklift ne kadar sıkı döndüğüne bağlı olarak virajlardan dönerken hızı dinamik olarak sınırlandırır. Kamyonun hızı, frenlerin kullanılmasıyla değil, yumuşak bir yavaşlama sağlayan gazın kesilmesiyle sınırlanır. Operatör, kamyonun ekranında görsel bir gösterge ve sesli bir uyarı alacaktır.” receive a visual indicator on the truck display and an audible alert.”

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

doğru forklifti bulun

Ürün hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.