DİZEL VE LPG’Lİ FORKLİFTLER

AĞIR HİZMET UYGULAMALARI

MODEL

H8.0-9.0FT

KAPASİTE

8000-9000 KG

Boyutun önemli olduğu uygulamalar için kompakt güç ve kanıtlanmış performans.

 

  • Verimli motor
  • DuraMatch™ 3 şanzıman
  • Düşük emisyonlar
  • Ergonomik kabin
  • Verimli servis

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Kağıt, imalat, geri dönüşüm, içecek, metal ve inşaat endüstrileri veya alanın önemli olduğu herhangi bir uygulama için idealdir.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

OLAĞANÜSTÜ GÜVENİLİRLİK VE DÜŞÜK İŞLETME MALİYETİ

Bu forklift serisi, olağanüstü güvenilirlik ve düşük işletme maliyeti gerektiren çok çeşitli uygulamalar için güçlü, kompakt bir malzeme taşıma çözümünü temsil eder.

Seriye dahil dizel veya LPG motorlarıyla bu dayanıklı, güvenilir makineler Fortens, Fortens Advance ve Fortens Advance+ konfigürasyonlarıyla mevcuttur.

With diesel or LPG engines included within the series, these tough, dependable machines are available with Fortens, Fortens Advance and Fortens Advance+ configurations.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Ürün hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.