Previous slide
Next slide

REACHSTACKER

OLAĞANÜSTÜ ESNEKLİK İÇİN HYSTER KONTEYNER TAŞIYICILARI

MODEL

RS46

KAPASİTE

46000 KG 

Hyster konteyner taşıyıcıları geniş bir konfigürasyon yelpazesine sahiptir ve seçenekler, konteyner elleçleme, intermodal konteyner elleçleme, mavna elleçleme, konteyner devrilme, çelik veya rüzgar operasyonlarını içerebilecek birçok farklı uygulamaya mükemmel bir uyum sağlar.

 

  • Uygulamada çok yönlülük
  • Verimli enerji
  • Mükemmel olmak için tasarlandı
  • Operatör dostu kabin tasarımı
  • Performans optimizasyonu

ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ

– Limanlar ve Intermodal/Konteyner Tersaneleri
– Yüklü Konteyner Elleçleme
– Çelik, Alüminyum ve Metaller
– Enerji

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

INTRODUCING THE XD SERIES CAB FOR HYSTER BIG TRUCKS

Reimagined design that maximises operator comfort and uptime.

OLAĞANÜSTÜ MANEVRA KABİLİYETİ VE ÜSTÜN KULLANIM HIZLARI

Hyster konteyner taşıyıcıları, yoğun konteyner terminalleri ve limanlarında maksimum alan kullanımı elde etmek için tasarlanmıştır. Zorlu yükler için tam kapasitede güç kaybı olmaksızın olağanüstü manevra kabiliyeti ve üstün kullanım hızları sunarlar.

Uzun süredir dünyanın en güvenilir ve sağlam konteyner taşıyıcılarından biri olarak kabul edilen Hyster® ReachStacker’ın enerji tasarruflu teknolojileri %25’e kadar kanıtlanmış yakıt tasarrufu sağlayabilir.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

HYSTER BIG TRUCKS

KALİTELİ SÜREÇ ÜRETİMİ

Yüksek kapasiteli forkliftlerimizin, Boş Konteyner Yükleyicilerimizin, ReachStacker’larımızın ve Top Pick’lerimizin Hollanda’nın Nijmegen kentindeki fabrikamızda nasıl üretildiğini görün.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.