DIŞ MEKAN REACH TRUCK

ZORLU UYGULAMALAR İÇİN İÇ VE DIŞ VERİMLİLİK

MODEL

RO1.6-2.0

KAPASİTE

1600-2000 KG

İç ve dış mekan operasyonlarının karışık olduğu sahalarda Olanaklarınızı Güçlendirmenize yardımcı olacak sağlam bir ‘2’si 1 arada’ Reach Truck. Çok çeşitli zorlu endüstrilerde zorlu depolama, elleçleme ve yükleme için üretilmiştir ve kapalı alan depo operasyonlarının yanı sıra düzensiz dış mekan zemin koşullarına sahip uygulamalara da çok uygundur.

 

  • Mükemmel görünürlük
  • Operatör konforu
  • Süper Elastik lastikler
  • Kolay operatör girişi/çıkışı
  • Çalışma süresini artıran özellikler

ENDÜSTRİ SEKTÖRLERİ

– Otomotiv
– Kimyasallar
– Lojistik
– Metaller
– Kağıt
– Limanlar ve Terminaller
– Perakende
– Ahşap

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

VERİMLİLİK İÇİN TASARLANDI – İÇTE VE DIŞTA

Esnek Hyster® Dış Mekan Reach Truck ile filonuzu doğru boyutlandırın. Paletleri içeriden alın ve ardından dışarıdaki kamyonlara yükleyin veya paletleri depoya kaldırmadan önce farklı zemin koşullarına sahip RE verimli bir şekilde boşaltın; üstelik hepsi aynı Reach Truckla.

İÇERİDEN VE DIŞARIDAN SIKI DESTEK

Karma, iç ve dış mekan operasyonlarının olduğu sahalarda Olanaklarınızı Güçlendirmenize yardımcı olacak sağlam bir ‘2’si 1 arada’ Reach Truck. Çok çeşitli zorlu endüstrilerde zorlu depolama, elleçleme ve yükleme için üretilmiştir; düzensiz dış mekan zemin koşullarının yanı sıra kapalı depo operasyonları için de uygundur.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU REACH TRUCKS BULUN

Reach Trucks hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.