SİPARİŞ TOPLAYICI

HAFİF VE ORTA İŞ UYGULAMALARI

MODEL

LO2.0-2.5, LO1.0F, LO2.0S

CAPACITY

1000-2500kg

Her zaman güvenilir, her zaman popüler olan Hyster® düşük seviyeli sipariş toplayıcılar, yüksek standartlar ve daha düşük işletme maliyetleri sunar.

 

  • Güvenilir ve verimli
  • Dayanıklı tasarım
  • Azaltılmış seyahat süresi
  • Operatör dostu
  • Minimum kesinti süresi

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Sipariş toplayıcı aksesuarlarımız, depolar ve lojistik merkezleri gibi zamana duyarlı sipariş toplama operasyonları için tasarlanmıştır. Tek Europalet katmanlı toplama işlemleri için idealdir.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

YENİ BİR İNOVASYON DÜZEYİ

Zamana duyarlı düşük seviyeli sipariş toplama için tasarlanan bu dayanıklı ve uygun maliyetli seri, müşteri siparişlerinin her vardiyada hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Yerden veya ikinci seviyeden toplamaya yönelik sabit veya yükselen platform seçeneklerine sahip bu sipariş toplayıcılar, çapraz yerleştirme ve yük taşıma gibi yatay taşıma faaliyetleri için idealdir.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU SİPARİŞ TOPLAYICIYI BULUN

Sipariş Toplayıcılar hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.