Previous slide
Next slide

TRANSPALET

AĞIR HİZMET UYGULAMALARI İÇİN YAYA TRANSPALETLER

MODEL

P1.6-2.2

KAPASİTE

1600-2200 KG

Her türlü operasyonda verimi artırabilen, her vardiyada ‘palet başına’ nakliye maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olan süper sağlam yaya tipi transpalet.

 

  • Ağır hizmet tipi çerçeve
  • Kolay erişim, dikey olarak monte edilmiş AC tahrik motoru
  • Özel Intelligent Lift™ seçeneği
  • Ayarlanabilir performans ayarları
  • Ortaya monteli Yeke kafası pozisyonları kısaltıldı

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Depo operasyonları, lojistik merkezleri ve üretim sahaları. Dar alanlarda kullanım kolaylığı ve manevra kabiliyeti için.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

BU SÜPER DAYANIKLI TRANSPALET HERHANGİ BİR DEPODA ÜRETİMİ ARTIRMAYA YARDIMCI OLABİLİR.

P1.6-2.2 yaya transpaleti, olağanüstü dayanıklılık ve güvenilirlik, uzun süreli vites kaldırma ve düşük işletme maliyeti sunan sektördeki en güvenilir transpaletlerden biridir.

Önceki modele göre %7 daha fazla enerji verimliliğine sahip olduğu kanıtlanmış Hyster® Elektrikli Transpaletler, treyler yükleme verimliliğini %11’e kadar artırır.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU transpaleti BULUN

Transpalet hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.