h18-20xd9_forklift

YÜKSEK KAPASİTELİ FORKLİFTLER

AĞIR HİZMET UYGULAMALARI

MODEL

H18-20XD

KAPASİTE

18000-20000 KG

Hyster® ağır hizmet forkliftlerinin gücüne güvenin.

 

  • Kompakt dingil mesafesi
  • Sağlam tasarım
  • Verimli enerji
  • Ergonomik kabin
  • Kolayca servis yapılabilir

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Sert çelik ve rulo taşıma operasyonlarından beton ve liman uygulamalarına kadar en zorlu operasyonlarda bu makinenin gücüne güvenebilirsiniz.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

DAR DÖNÜŞLERİ VE AĞIR YÜKLERİ KOLAYLIKLA KULLANIN.

Bu kapasite aralığında piyasada bulunan en kompakt makineler arasında yer alan bu ağır hizmet tipi forkliftlere, güvenilirlikleri ve güçleri nedeniyle dünya çapında güvenilmektedir.

Hızlı seyahat, etkileyici kaldırma hızları ve motor ve şanzıman koruma sistemlerine sahip yüksek performanslı aktarma organlarıyla bu forkliftler, maksimum güvenilirlik ve düşük toplam sahip olma maliyeti sunar.

HYSTER BİG TRUCKS İÇİN XD SERİSİ KABİNLE TANIŞIN

Operatör konforunu ve çalışma süresini en üst düzeye çıkaran yeniden tasarlanmış tasarım.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

HYSTER BIG TRUCKS

KALİTELİ SÜREÇ ÜRETİMİ

Yüksek kapasiteli forkliftlerimizin, Boş Konteyner Yükleyicilerimizin, ReachStacker’larımızın ve Top Pick’lerimizin Hollanda’nın Nijmegen kentindeki fabrikamızda nasıl üretildiğini görün.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.