Previous slide
Next slide

YÜKSEK KAPASİTELİ FORKLİFTLER

AĞIR HİZMET UYGULAMALARINDA VERİMLİ OLUN

MODEL

H8-18XD

KAPASİTE

8000-18000 KG

Zorlu uygulamalarda yüksek çalışma süresi ve düşük TCO’ya sahip ağır hizmet tipi forkliftler.

 

  • Aşama V uyumlu
  • Optimum servis kolaylığı
  • Ergonomik kabin
  • Sağlam şasi tasarımı
  • Düşük sahip olma maliyeti
  • Mükemmel görünürlük
  • Çeşitli modeller arasında ölçeklenebilirlik

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Bu Hyster® ağır hizmet tipi forkliftler, özellikle metal taşıma, inşaat malzemeleri, kağıt taşıma veya yüksek iş döngüleri ve aşırı çalışma koşulları olan liman uygulamalarında olmak üzere en zorlu ortamlarda üstün performans gösterir.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

HYSTER® H8-18XD FORKLİFTLERİ KEŞFEDİN

Bu Hyster forkliftler, binmesi ve inmesi kolay, içi geniş, operatör dostu bir kabine sahiptir. Ayrıca yeniden tasarlanan direk ve taşıyıcı, operatör için daha geniş bir görüş açısı sağlar. Kabin ve ön uç tasarımı, tüm vardiya boyunca operatörün üretkenliğini artırmaya yardımcı olmak için görünürlük, ergonomi ve konfora odaklanır.

ÜRETKENLİK, TASARIM, SERVİS KOLAYLIĞI

ARTAN ÜRETKENLİK. AZALTILMIŞ EMİSYONLAR.

H9-18XD serisi, Hyster® 9-18 ton kapasiteli forkliftlerin teknolojik gelişmeleri, mevzuat değişikliklerini ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak 20 modelle en son evrimidir.

İşletmeler, Stage V motorlarla yakıt ve AdBlue® tüketimi açısından düşük işletme maliyetleri bekleyebilir, maliyet baskılarının büyük bir etkiye sahip olduğu zorlu uygulamalarda üretkenliği artırabilir ve Toplam Sahip Olma Maliyetini azaltabilir.

HYSTER BİG TRUCKS İÇİN XD SERİSİ KABİNLE TANIŞIN

Operatör konforunu ve çalışma süresini en üst düzeye çıkaran yeniden tasarlanmış tasarım.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

HYSTER BIG TRUCKS

KALİTELİ SÜREÇ ÜRETİMİ

Yüksek kapasiteli forkliftlerimizin, Boş Konteyner Yükleyicilerimizin, ReachStacker’larımızın ve Top Pick’lerimizin Hollanda’nın Nijmegen kentindeki fabrikamızda nasıl üretildiğini görün.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.