Previous slide
Next slide

DAR KORİDOR FORKLİFTLERİ

ÇOK DAR KORİDORLU FORKLİFTLER

MODEL

C1.0-1.5

KAPASİTE

1000-1500 KG

Sektördeki en sağlam ve en güvenilir çok dar koridor (VNA) forklifti.

 

  • DÖRT biçimli direk tasarımı
  • Yüksek performanslı motor
  • Operatör dostu tasarım
  • Düşük sahip olma maliyeti
  • Kolay bakım

ENDÜSTRİ SEKTÖRÜ

Bu dar koridor forklifti, depolar ve lojistik merkezleri gibi erişimin önemli olduğu ve alanın önemli olduğu yüksek yoğunluklu operasyonlar için tasarlanmıştır.

TEKLİF BAŞLAT

Bu ürün için daha fazla bilgi veya fiyat teklifi mi istiyorsunuz? Bize başvurunuzdan bahsedin; çözüm ekibimiz özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve teklif verme sürecini başlatmak için sizinle iletişime geçecektir.

ÇOK DAR KORİDORLAR İÇİN GENİŞ ÖZELLİKLER.

Kusursuz derecede sağlam ve inanılmaz derecede hızlı olan dar koridor forklifti’nin benzersiz DÖRT biçimli direği, 17 metreye kadar yüksekliklerde kaya gibi sağlamdır ve yatay ve dikey hareketler bir araya gelerek sektördeki en hızlı VNA geçişlerinden birini sunar.

Düşük işletme maliyetiyle son derece güvenilir olan Hyster® C1.0-1.5 serisi, operatörlerin depolama kapasitesini optimize etmesine ve zorlu yüksek yoğunluklu operasyonlarda paletleri verimli bir şekilde almasına olanak tanıyan, dünyanın en iyi çok dar koridorlu forkliftlerinden biri olarak kabul edilir.

KABLOSUZ VARLIK YÖNETİMİ

HYSTER İZLEYİCİ

Hyster Tracker gerçek kablosuz filo yönetimi sağlar, filo verimliliğini artırır, operatör performansını artırır, karbon ayak izinizi azaltır ve genel malzeme taşıma maliyetlerinizi düşürür.

DOĞRU FORKLİFTİ BULUN

Forklift hakkında bilgi ve fiyat için uzmanımızla görüşünüz.